سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

اخبار کوتاه اقتصادی ( 22 فروردین ) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اقتصادی ( 22 فروردین )

مصوبات سفر ریاست جمهوری توسط ادارات باید به جد پیگیری شود ، افزایش سهمیه آرد نانوایی های روستایی و عشایری استان ، افزایش غیرقانونی هزینه‌های درمانی را به ۱۶۹۰ گزارش دهید ، نرخ طلا در بازار امروز استان

-مصوبات سفر ریاست جمهوری توسط ادارات باید به جد پیگیری شود :

 فرماندار بشرویه در نشست بررسی مصوبات سفر رئیس جمهور گفت: مدیران دستگاه های اجرایی باید در راستای پیشرفت شهرستان با جدیت، تحقق مصوبات را پیگیری کنند.

سرچاهی رئیس جهادکشاورزی بشرویه نیز با بیان اینکه اعتبارات چهار مورد از مصوبات سفر به جهاد کشاورزی اختصاص یافته است،گفت: در حال حاضر اعتبارات سه طرح انتقال آب با لوله، مجتمع گلخانه ای و مجتمع دامداری اختصاص یافته است.

-افزایش سهمیه آرد نانوایی های روستایی و عشایری  استان :

محمدی مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی استان در کارگروه نظارت بر امور آرد  و غله شهرستان خوسف گفت: بر اساس بخشنامه جدید سهمیه آرد خبازی های  روستایی و سهمیه مردم روستاها و عشایراز هفت و نیم کیلوگرم به ده کیلوگرم افزایش پیدا می کند.

فرجامی فرد فرماندار شهرستان خوسف هم از توزیع ماهانه 245 تن آرد در شهرستان خوسف خبر داد.
-افزایش غیرقانونی هزینه‌های درمانی را به ۱۶۹۰ گزارش دهید :

میر دهقان مدیر کل نظارت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت : گروههای ویژه بازرسی برای این منظور تشکیل شده تا علاوه بر برخورد قانونی پول اضافه پرداختی بیماران هم برگردانده شود .

-نرخ طلا در بازار امروز استان :

هر گرم طلای 18عیار، امروز در بازار استان، 98 هزار و 900 تومان داد و ستد شد که در مقایسه با روز گذشته هزار و 650 تومان افزایش یافته است.

سکه کامل بهارآزادی طرح جدید هم امروز 965  هزار تومان خرید و فروش شد.

نیم سکه 520 هزار تومان و ربع سکه نیز 280 هزار  تومان فروخته شد.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی