سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

اخبار کوتاه اجتماعی - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی

اعزام 360نفر از شهرستان طبس به مرقد امام خمینی (ره) ، برگزاری کارگروه اشتغال سرایان ، کمک 366 میلیون ریالی خیران به نیازمندان خراسان جنوبی ، یک کشته و یک زخمی در حادثه رانندگی محور سربیشه به بیرجند

-اعزام 360نفر از شهرستان طبس به مرقد امام خمینی (ره) :

حجت الاسلام آزاد سرپرست ستاد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) شهرستان طبس ازمسئولین خواست که با همت عالی چون سالهای گذشته این مراسم را به نحو شایسته و مطلوب برگزار نمایند.

-برگزاری کارگروه اشتغال سرایان :

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرایان در کارگروه اشتغال این شهرستان گفت: در سال 93 تنها 20 درصد از  340 میلیون تومان اعتبارات مشاغل خانگی  این شهرستان جذب شد. صالحی فر علت استفاده نشدن از این اعتبارات را کارمزد بالای 22 درصد ان اعلام کرد.

-کمک 366 میلیون ریالی خیران به نیازمندان خراسان جنوبی :

نیکوکاران تهران و خراسان جنوبی در آستانه نیمه شعبان ، 366 میلیون ریال به ایتام و نیازمندان این استان کمک کردند .

رضوی مدير كميته امداد امام خميني (ره) خراسان جنوبی گفت : این کمکها را نیکوکاران در قالب وجه نقد ، وسایل منزل ، پلاک طلا ، کفش و اسباب بازی ، به 60 نفر از ایتام و نیازمندان شهرهای زیرکوه ، درمیان و سربیشه اهدا کردند .

-یک کشته و یک زخمی در حادثه رانندگی محور سربیشه به بیرجند :

در این حادثه که بعد از ظهر دیروز در کیلومتر 30 جاده سربیشه به بیرجند رخ داد یک دستگاه کامیون کشنده با یک دستگاه اتوبوس اسکانیا برخورد کرد که یکی از سرنشینان اتوبوس اسکانیا جان خود را از دست داد و راننده آن نیز زخمی شد.

سرهنگ رضایی رئیس پلیس راه علت حادثه را رعایت نکردن حق تقدم توسط راننده کامیون اعلام کرد.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی