جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

اخبار کوتاه اجتماعی - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی

بررسی مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان زیرکوه ، سربازان نخستین دوره آموزشی هنگ مرزی گزیک سردوشی گرفتند ، دیدار مسئولان با خانواده شهید آکی در بشرویه

-بررسی مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان زیرکوه :

مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان زیرکوه بررسی شد

دراین جلسه که مسئولان شرکت مخابرات و ارتباطات و فن اوری اطلاعات و پست و بخشدارن شهرستان زیرکوه حضور داشتند فرماندار شهرستان زیرکوه گفت: برخی زیرساختهای شهرستان تازه تاسیس زیرکوه با مشکلاتی مواجه است که با مساعدت و همکاری مسئولان استانی و شهرستانی باید هرچه سریع تر برطرف شود .

-سربازان نخستین دوره آموزشی هنگ مرزی گزیک سردوشی گرفتند :

سرهنگ احمد شهرکی فرمانده انتظامی مرزبانی خراسان جنوبی در مراسم اعطای سردوشی به این سربازان گفت: به علت افزایش تعداد مشمولان اعزامی و کمبود فضاهای آموزشی این دوره آموزشی را برای اولین در هنگ مرزی گزیک برگزار شد. در نخستین دوره آموزش سربازان در هنگ مرزی گزیک 164 سرباز وظیفه آموزش دیدند.

-دیدار مسئولان با خانواده شهید آکی در بشرویه :

امام جمعه و فرماندار شهرستان بشرویه از خانواده شهید آکی دیدار کردند .

حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین ، امام جمعه شهرستان بشرویه در این دیدار گفت : جنایات آل سعود در یمن به پشتوانه امریکا انجام می شود و امید است بعد از نماز جمعه این هفته مردم با مشت های گره کرده حمایت خود را از مردم مظلوم یمن اعلام کنند .

باقری ، فرماندار شهرستان بشرویه هم افزود:باید زمینه خدمت برای خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در تمامی جوامع فراهم گردد .

شهید حسین آکی در فروردین ماه سال 1361 در عملیات فتح المبین در منطقه شوش به شهادت رسید.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی