سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

اخبار کوتاه اجتماعی - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی

اکثر روستاهای بشرویه از گاز طبیعی بهره مندند ، خدمت دانشجویان در اردوهای جهادی ، اجرای طرح های شهری مستلزم تلاش شهرداران و شوراهای اسلامی ، فراهم آوردن فضای مناسب جهت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات

- اکثر روستاهای بشرویه از گاز طبیعی  بهره مندند :

عبدا... زاده نماینده مردم شهرستان های طبس بشرویه فردوس و سرایان در جمع مردم روستای اصفاک و حجت آباد شهرستان بشرویه با بیان اینکه بیشتر روستاهای این شهرستان از گاز طبیعی بهره منداست گفت: تلاش می کنیم در سال جدید کار مطالعاتی انتقال گاز به 3 روستای کرند ، نیگنان و اصفاک انجام شود.

-خدمت دانشجویان در اردوهای جهادی :

سی نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور بیرجند از هفتم فروردین به مدت ده روز در روستاهای گارجگان و خور شهرستان خوسف به فعالیتهای عمرانی وفرهنگی مشغول می شوند.

-اجرای طرح های شهری مستلزم تلاش شهرداران و شوراهای اسلامی :

عبدا... زاده نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در گردهمایی شهرداران و اعضای شورای شهر این  شهرستانها گفت: شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهر باید همدل با مردم برای رفع مشکلات تلاش کنند؛ به گونه ای که اجرای طرح های شهری با سرعت بیشتری انجام شود.

حجت الاسلام مهاجریان  مقدم امام جمعه طبس نیز در این گردهمایی بر وحدت و ارامش مردم و مسئولان  تاکید کرد و افزود: گام اول برای تحقق شعار امسال را باید مسئولان بردارند.

-فراهم آوردن فضای مناسب جهت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات :

کریمی فرماندار سرایان در دیدار مسوولان با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری گفت : وظیفه همه مسئولین فراهم آوردن فضای مناسب جهت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است .

 حجت الاسلام «نجمی پور» امام جمعه سرایان نیز در این دیدار با اشاره به شعار امسال از جناحهای سیاسی خواست تا با پرهیز از بازیهای سیاسی مصالح ملی را بر مصالح فردی و جناحی ترجیح دهند .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی