جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

اخبار کوتاه اجتماعی - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی

اعزام 100 نفر از شهرستان سرایان به مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس ، بازدید مسئولان شهرستان سربیشه از فعالیت اردوهای جهادی ، اختصاص تجهیزات جدید به بیمارستان فردوس ، انجام بیش از دو هزار ماموریت اورژانسی از آغاز تعطیلات نوروز

-اعزام 100 نفر از شهرستان سرایان به مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس :

به گفته سرهنگ محمودی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرایان ،شرکت کنندگان در این اردوی 6 روزه از مناطق هویزه، طلائیه ، اروند رود، فکه و شلمچه دیدن می کنند .

-بازدید مسئولان شهرستان سربیشه از فعالیت اردوهای جهادی :

در بازدید مسئولان شهرستان سربیشه ازفعالیت اردوهای جهادی بر تامین مصالح برای فعالیت  این گروهها تاکید شد . سه گروه جهادی از دوم فروردین فعالیت خود را در بخش های درح و مود شهرستان سربیشه آغاز کردند که ساخت دو باب مسجد ، خانه عالم، استخر آب ، ترمیم و لای روبی  قنات از فعالیت این گروه های جهادی است.

-اختصاص تجهیزات جدید به بیمارستان فردوس :

قائمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند  امروز در بازدید از مراکز بین راهی ، اورژانس و بیمارستان فردوس با اشاره به تامین 3 دستگاه الکتروشوک، از اختصاص 5 دستگاه آمبولانس به این بیمارستان ،در آینده نزدیک خبر داد.

-انجام بیش از دو هزار ماموریت اورژانسی از آغاز تعطیلات نوروز :

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان در طرح امداد نوروزی با تمامی امکانات و تجهیزات اورزانس از 25 اسفند تا 15 فروردین ماه در 51 پایگاه فعال شهری و جاده ای شبانه روزی به شهروندان خدمات رسانی می کند .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی