سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

اخبار کوتاه اجتماعی - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی

شکوفه های زمستانی بر شاخه های درختان در شهرستان زیرکوه ، برگزاری مراسم نکوداشت شخصیت اخلاقی، تبلیغی حجت الاسلام عزیزی در فردوس ، جشن پوشش کامل cbr یا توانبخشی معلولان در مناطق روستایی شهرستان زیرکوه ، عزت و اقتدار جوامع اسلامی در گرو حفظ وحدت ف انقلاب ما ریشه در انقلاب امام حسین ( ع) دارد ، پاک سازی مراتع شهر قاین با تلاش دوستداران طبیعت

-پاک سازی مراتع شهر قاین با تلاش دوستداران طبیعت :

دوستداران طبیعت ، 5 هکتار از مراتع شهر قاین را از زباله پاک سازی کردند .

آقای حسینی رئیس شوارای شهر قاین گفت : در این برنامه 250 دوستدار طبیعت  ، زباله های مراتع ورودی شهر قاین  را جمع آوری کردند  .

-انقلاب ما ریشه در انقلاب امام حسین ( ع) دارد :

سرهنگ نسایی رئیس پدافند هوایی شرق کشور در مراسم  جشن انقلاب با بیان اینکه این انقلاب حاصل زحمات امام راحل(ع) و خون پاک شهیدان است افزود: ماندگاری انقلاب به سبب شکل گیری برپایه ایمان به خداست.

-عزت و اقتدار جوامع اسلامی در گرو حفظ وحدت :

حسینی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار در دیدار با مردم طبس مسینا و روستای نوزاد شهرستان درمیان گفت: در شرایطی که دشمن وحدت مسلمانان را نشانه رفته است همه باید با اتحاد و همدلی و هوشیاری بیش ازپیش ، دشمن را نا امید کنیم.

-جشن پوشش کامل cbr یا توانبخشی معلولان در مناطق روستایی شهرستان زیرکوه :

عباسی مسول بهزیستی زیرکوه گفت: تاکنون 823 معلول در این شهرستان شناسایی شدند که کمک هزینه درمان و اشتغال به آنها از سوی بهزیستی پرداخت می شود.

- برگزاری مراسم نکوداشت شخصیت اخلاقی، تبلیغی حجت الاسلام عزیزی در فردوس :

حجت الاسلام عزیزی استاد حوزه های علمیه شهرستان فردوس از مبارزین دوران انقلاب است که در عرصه های مختلف انقلاب و به ویژه آگاهی بخشی به مردم برای حضور در تظاهرات علیه رژیم پهلوی حضوری پررنگ داشته است.

-شکوفه های زمستانی بر شاخه های درختان در شهرستان زیرکوه :

در آبیز شهرستان زیرکوه  بهار طبیعت با بهار انقلاب همراه شد و 3 درخت  بادام ، هلو و  زردآلو شکوفه دادند .

آقای میرزنده دل ، کارشناس باغداری جهاد کشاورزی زیرکوه گفت: تنش های گرمایی و گرم شدن هوا در فصل زمستان که فصل خواب درختان است سبب شکوفه دادن درختان شده است .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی