سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

اخبار کوتاه اجتماعی ( 5 خرداد ) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی ( 5 خرداد )

ویزیت رایگان 50 بیمار نیازمند در بیرجند ، دیدار امام جمعه و مسئولان خوسف با خانواده های شهید و جانباز روستاهای بصیران ،خالق آباد و شهرک علی آباد زارعین ، تجلیل از جانبازان بالای 70 درصد قاین ،تقویت آنت دهی تلفن همراه در مناطق عشایری شهرستان سرایان

-ویزیت رایگان 50 بیمار نیازمند در بیرجند :

فخر ، رئیس  بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی گفت: این بیماران را یک تیم پزشکی 4 نفره  شامل یک پزشک عمومی ، یک پرستار و دو بهیار با استقرار در آستان مبارکه شهدای باقریه بیرجند ویزیت کردند.

آقای فخر افزود : تست فشار خون و قند خون از جمله خدماتی بود که تیم پزشکی مستقر به مراجعه کنندگان ارائه کردند و بیماران نیازمند را به متخصص ارجاع دادند .

-دیدار امام جمعه و مسئولان خوسف با خانواده های شهید و جانباز روستاهای بصیران ،خالق آباد و شهرک علی آباد زارعین :

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و روزملی مقاومت ،ایثار و پیروزی ، امام جمعه و فرماندار شهر خوسف و جمعی از مسئولان این شهر با خانواده های شهید و جانباز روستاهای بصیران ،خالق آباد و شهرک علی آباد زارعین این شهرستان دیدارکردند.

-تجلیل از جانبازان بالای  70 درصد قاین :

حجت الاسلام معصومی مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران در استان در مراسم تجلیل از جانبازان بالای 70 درصد شهرستان قاین گفت: به جانبازان بالای 15 درصد که  واجد شرایط مسکن هستند و تاکنون زمین دریافت نکرده اند ، زمین واگذار می شود .

حجت الاسلام اصفهانی امام جمعه قاین نیز در این مراسم گفت: باید تلاش کنیم فرهنگ ایثار و مقاومت بیش از پیش در بین جوانان ترویج پیدا کند.

-تقویت آنت دهی تلفن همراه در مناطق عشایری شهرستان سرایان  :

دلگیرمدیر کل فناوری اطلاعات استان از وجود اینترنت پرسرعت در روستاهای بالای 20 خانوار استان خبر داد و گفت: آنتن دهی تلفن همراه در روستاهای عشایری شهرستان سرایان بهبود خواهد یافت و گروهی برای افزایش کیفیت سرویس های تلفن همراه به این منطقه اعزام خواهند شد.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی