جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

اخبار کوتاه اجتماعی ( 30 دی ) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی ( 30 دی )

تامین زیرساخت های اساسی اولویت کاری مسئولان ، بررسی مشکلات روستای خيرآباد شهرستان درمیان ، دیدار کارکنان محیط زیست قائن با امام جمعه این شهر و نماینده مردم قائن و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ، توزیع لباس گرم بین 160 نفر از نیازمندان شهرستان بیرجند و درمیان

-تامین زیرساخت های اساسی اولویت کاری مسئولان :

هروی نماینده مردم قاین وزیرکوه در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان قاین با اشاه به بحران آب و نبود گاز دربرخی مناطق شهرستان قائن گفت:مسئولان کشوری در خصوص گازرسانی به منطقه و اجرای طرح آبرسانی از آهنگران به شهرستان قاین قول مساعد داده اند.

امام جمعه قائن هم بر حفظ وحدت بین مردم و مسئولان تاکید کرد.

-بررسی مشکلات روستای خيرآباد شهرستان درمیان :

بشیری زاده فرماندار درميان در جمع مردم روستاي خيرآباد بخش گزيك این شهرستان اجرای طرح هادی ، ترمیم شبکه آب رسانی و حل مشکل راه ورودی اين  روستا را از مهمترین مشکلات این روستا دانست  و بر مشارکت مردم در توسعه و پیشرفت روستا تاکید نمود.

-دیدار کارکنان محیط زیست قائن با امام جمعه این شهر و نماینده مردم قائن و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی :

به مناسبت روز هوای پاک کارکنان محیط زیست قائن با امام جمعه این شهر و نماینده مردم قائن و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.

در این دیدار ها بر فرهنگ سازی و رفع مشکلات حوزه محیط زیست تاکید شد.

-توزیع لباس گرم بین 160 نفر از نیازمندان شهرستان بیرجند و درمیان :

لباس گرم بین 160 نفر از نیازمندان شهرستان بیرجند و درمیان توزیع شد.

حجت الاسلام خدایی  ، رئیس اداره اوقاف شهرستان بیرجند و درمیان گفت: برای تهیه این لباسها 120 میلیون ریال از محل اجرای نیت یک موقوفه هزینه شد .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی