جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

اخبار کوتاه اجتماعی ( 29 دی ) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی ( 29 دی )

تشکیل كميته هماهنگي مديريت بحران زيركوه ، برگزاری جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان طبس ، توزیع یک تن گوشت از سوی خیران بین نیازمندان بشرویه، راه اندازی میز خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ، تجمع مردم ، بازاریان و اصناف شهرهای طبس و قاین در پی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص )

-تجمع مردم ، بازاریان و اصناف شهرهای طبس و قاین در پی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص ) :

مردم شهرهای طبس و قاین در اعتراض به بی حرمتی نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر رحمت،حضرت محمد مصطفی (ص) راهپیمایی و تجمع کردند.

-راه اندازی میز خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان :

حجت‌الاسلام معصومی ، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با اشاره به اینکه این میز خدمت برای تهسیل در ارائه خدمات به خانواده های شهدا و ایثارگران راه اندازی شده است، گفت: خانواده ایثارگران همچنین می توانند از طریق سامانه ۱۶۱۶ بدون مراجعه حضوری به بنیاد شهید، امور و مشکلات خود را پیگیری کنند.

-توزیع یک تن گوشت از سوی خیران بین  نیازمندان بشرویه :

یک تن گوشت قرمز با کمک خیران بین نیازمندان بشرویه توزیع شد .

آقای برمك ، مدير كميته امداد بشرويه ، ارزش این مقدار گوشت را 234 ميليون ریال اعلام کرد و گفت : این گوشتها بین هزار نیازمند شهرستان بشرویه توزیع شد .

همچنین خیران فردوسی 2 میلیون و 500 هزار ریال در طرح شفا به 5 بیمار نیازمند این شهرستان کمک کردند .

- برگزاری جلسه  كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان طبس :

در  جلسه  كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان طبس برگزاري دوره هاي آموزشي برای پيشگيري از افسردگي دانش آموزان، دانشجويان، كارمندان،اجراي نرمش هاي صبحگاهي در ادارات  و برگزاري مسابقات ورزشي و فرهنگي به تصویب رسید.

- تشکیل كميته هماهنگي مديريت بحران زيركوه :

در كميته هماهنگي مديريت بحران زيركوه بر آمادگي دستگاه هاي خدماتي برای  تامين سوخت ، آبرساني به روستاها و بازگشایی راهها در روزهای بارندگی تاکید شد .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی