سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

اخبار کوتاه اجتماعی ( 29 اردیبهشت ) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی ( 29 اردیبهشت )

برگزاری ستاد گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و بزرگداشت سه خرداد در شهرستانهای زیرکوه ، سربیشه و درمیان ، اخذ مجوز برای راه اندازی 42 دهیاری در استان ، تاکید بر رفع نقاط حادثه خیز در شورای ترافیک نهبندان

-برگزاری ستاد گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و بزرگداشت سه خرداد در شهرستانهای زیرکوه ، سربیشه و درمیان :

ستاد گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) وبزرگداشت سه خرداد در شهرستانهای زیرکوه ، سربیشه و درمیان برگزار شد

اعزام به مرقد امام خمینی (ره) ، دیدار باخانواده شهدا و ایثارگران، عطر افشانی گلزار شهدا، نشست های بصیرتی و صبحگاه مشترک نظامی و انتظامی  وهمچنین بزرگداشت روز ملی مقاومت و ایثار ، برگزاري يادواره‌ي شهداي عملیات بیت المقدس و تجليل از رزمندگان این عمليات از جمله برنامه هایی است که در این شهرستانها  اجرا خواهد شد .

-اخذ مجوز برای راه اندازی 42 دهیاری در استان :

شفیعی مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری در همایش دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان نهبندان گفت: این دهیاری ها تا پایان سال فعال خواهند شد.

خراسان جنوبی 3 هزار و 555 آبادی دارد.

-تاکید بر رفع نقاط حادثه خیز در شورای ترافیک نهبندان:

در این نشست بر تشکیل تیم هایی متشکل از  راهور ؛ راه و شهرسازی و فرمانداری برای شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز نهبندان تاکید شد .

همچنین اصلاح مسیرهای ورودی و خروجی منتهی به مسکن مهر و اصلاح روشنایی بولوار امام خمینی  نهبندان ، تسریع در روشنایی ورودی شهر شوسف و  کوهستان پارک این شهر و  تعریض محور نهبندان - شهداد  از دیگر مصوبات شورای ترافیک نهبندان بود.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی