رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

اخبار کوتاه اجتماعی ( 26 آذر ماه ) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی ( 26 آذر ماه )

اخبار کوتاه اجتماعی ( 26 آذر ماه )

کمک 250 میلیون ریالی یک خیر برای ساخت مسکن ایتام درشهرستان خوسف

یک بانوی مشهدی 250 میلیون ریال برای ساخت مسکن خانواده یک یتیم شهرستان خوسف کمک کرد.

آقای احمدی ،مدير کميته امداد امام خميني (ره) شهرستان خوسف گفت : با کمک این خیر و تسهیلات کمیته امداد ، خانه ای  با زیر بنای 60 متر مربع برای این یتیم ساخته شد .

بررسی مشکلات مردم بخش شاسكوه شهرستان زیرکوه

خشك شدن قنوات، اجرا نشدن طرح هادي، کمبود علوفه دام و کمبودهای بخش بهداشت و درمان از جمله مشکلات اهالی روستاهاي فندخت ،بهمن اباد،بيدخت ، نيار،استند، كريزان،بند اخوند وچاه پاياب و چاه شط بخش شاسكوه بود.

فرماندار زیرکوه در بازدید از این روستاها و بررسی مشکلات مردم برای ساخت خانه بهداشت روستاي چاه پاياب و چاه شط در سال آینده و برقرساني به روستاي بند اخوند قول مساعد داد.

رمز موفقیت انقلاب اسلامی ایران،پیروی از ولایت فقیه است

کهن ترابی فرماندار قاین در کمیته برنامه ریزی دهه مبارک فجر در جمع بانوان و رابطان ادارت این شهرستان،به نقش ارزنده بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و از رابطان ادارت خواست برنامه های خود را برای برگزاری باشکوه دهه فجر ارائه دهند.

جريمه 80 ( هشتاد ) ميليون ريالي براي قاچاقچی سوخت

یک قاچاقچی سوخت در خراسان جنوبی به پرداخت 80 ميليون و 880 هزار ريال جريمه محکوم شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: این قاچاقچی دو روز گذشته با یک دستگاه نیسان حامل پفک در شهرستان سربیشه دستگیر که در بازرسی از خودرویش 2 هزار لیتر گازوئیل از زیر بار پفک کشف شد .

آقای انصاری افزود: قاضي پرونده با بررسی شواهد و گفته های قاچاقچی ، علاوه بر ضبط کالا ، او را به پرداخت 80 ميليون و 880 هزار ريال جریمه نقدی محکوم کرد.

وحدت ويكپارچگي اولویت کاری مسئولان در شهرستان زیرکوه

امام جمعه حاجی آباد در دیدار با خبرنگاران خبرنگاران را زبان گوياي مردم دانست و از انان خواست با تمام توان مشکلات مردم را پیگیری و ظرفیتهای این شهرستان را معرفی کنند.

حجت الاسلام مرتضايي نيا تعامل هر چه بيشتر مردم و مسئولان را زمینه ساز پیشرفت و توسعه این شهرستان تازه تاسیس دانست و گفت:باید با برنامه ريزي زمینه حضور هرچه بیشتر مردم را در نمازجمعه فراهم کرد.

خلع ید 648 هکتار اراضی ملی در خراسان جنوبی

از ابتدای امسال تاکنون 648 هکتار از اراضی ملی در خراسان جنوبی از دست متصرفان خلع ید شد.

به گفته شریفی مدیرکل منابع طبیعی خراسان جنوبی بیشترین این خلع ید، مربوط به شهرستانهای بیرجند و سربیشه است که در این خصوص 317 پرونده تخلف برای متهمان تشکیل شد.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی