سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اخبار کوتاه اجتماعی ( 20 اسفند ) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی ( 20 اسفند )

غرس 200 اصله نهال در خراسان جنوبی ، اهداي دو سری جهیزیه به نوعروسان یتیم سادات شهرستان بشرويه ، خدمات رسانی مطلوب به مسافران نوروزی، اطلاع رسانی برای کاهش حوادث چهارشنبه آخر سال ، بهره برداری از سه طرح آبخیزداری در شهرستان فردوس

-غرس  200 اصله نهال در خراسان جنوبی :

  200 اصله نهال در پارک علم و فناوری خراسان جنوبی غرس شد.

آقای دوستی رئیس پارک علم و فناوری خراسان جنوبی گفت : به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری 200 اصله نهال غیر مثمر در زمین پارک علم و فناوری در دانشگاه بیرجند کاشته شد .

-اهداي دو سری جهیزیه به نوعروسان یتیم سادات شهرستان بشرويه :

دو نوعروس یتیم سادات شهرستان بشرويه با کمک خیران و کمیته امداد امام خمینی جهیزیه دریافت کردند.

آقای برمك مدير كميته امداد امام خميني(ره) بشرويه گفت : اين جهیزیه ها  شامل یخچال، فرش، اجاق گاز، چرخ خیاطی به ارزش 70 میلیون و 154 هزار ریال است.

-خدمات رسانی مطلوب به مسافران نوروزی:

 کهن ترابی فرماندار قائن در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی از تمامی مسئولان و اعضا این ستاد خواست تمام تلاششان برای ارائه خدمات بهتر و مطلوبتر به مسافران و گردشگران ارائه دهند تا خاطره خوشی در ذهنشان از سفر به این شهرستان باقی بماند.

-اطلاع رسانی برای کاهش حوادث چهارشنبه آخر سال :

در شورای فرهنگ عمومی فردوس مصوب شد برای چهارشنبه آخر سال و کاهش حوادث ، اطلاع رسانی لازم صورت گیرد و مراسم این روز در خارج از شهر و تحت نظارت نیروی انتظامی برگزار شود.

-بهره برداری از سه طرح آبخیزداری در شهرستان فردوس :

این طرحها شامل طرح آبخیزداری کال چهل،منبع آب شرب دام روستای افغو و راه اندازی ایستگاه تولید نهال در بوستان جنگلی طریق الرضا است که برای اجرای آنها 65 میلیون تومان هزینه شده است.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی