سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

اخبار کوتاه اجتماعی ( 2 آذر ) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی ( 2 آذر )

دیدار بسیجیان و کارکنان ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان با امام جمعه این شهر ، 8 هزار راننده متخلف جريمه شدند ، بررسی مشکلات شهر خضری دشت بیاض ، افتتاح مسجد مسکن مهر شهر خوسف ، ذخیره سازی شن و نمک در محورهای مواصلاتی شهرستان درمیان

اخبار کوتاه اجتماعی ( 2 آذر )

 

- دیدار بسیجیان و کارکنان ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان با امام جمعه این شهر :

تفکر بسیجی امروز به تمام دنیا صادر شده است .

حجت ‌الاسلام خزاعی ، امام جمعه نهبندان در جمع بسیجیان و کارکنان ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان با گرامیداشت هفته بسیج گفت : بسیجیان در هر شرایطی با جانفشانی و ایثارگری از دستاوردهای انقلاب دفاع می کنند .

حجت ‌الاسلام خزاعی افزود : اگر امروز در عراق و سوریه پیروزی‌های بزرگی به دست می‌آید با الگو‌گیری از بسیج بوده است.

- 8 هزار راننده متخلف جريمه شدند :

به گفته رضايي ، رئيس پليس راه استان در هفته گذشته 8هزارو 299 برگه جريمه براي رانندگان متخلف صادر شد که از این تعداد 2 هزارو 902 مورد حادثه ساز بوده است.

وی همچنین از وقوع 21 فقره تصادف در جاده هاي استان خبر داد و گفت در این تصادفات 5 نفر جان خود را از دست دادند و 23 نفر هم مجروح شدند.

در این مدت 21دستگاه خودرو و 68 دستگاه موتورسيکلت داراي تخلف رانندگي توقيف شد و208 راننده بدون گواهي نامه نیز به مراجع قضايي معرفي شدند.

-بررسی مشکلات شهر خضری دشت بیاض :

در دیدار امام جمعه خضری دشت بیاض و جمعی از مسئولان این شهر با فرماندار قاین برخی از مشکلات این شهر بررسی شد.

باند دوم ورودی شهر و تامین روشنائی ان - توجه به مشکلات کشاورزان این منطقه ،  کمبود امکانات اموزشی- نداشتن امبولانس.و مشکلات ورزش بانوان ازجمله موارد مطرح شده در این دیدار بود که  کهن ترابی فرماندار شهرستان قائن برای رفع این مشکلات قول مساعد داد.

-افتتاح مسجد مسکن مهر شهر خوسف :

مسجد سایت مسکن مهر شهر خوسف به مساحت 300 مترمربع و با یک میلیارد ریال هزینه از محل اعتبارات وزارت راه و شهرسازی و به همت بسیج سازندگی استان به بهره برداری رسید.

زهرائی رئیس بسیج سازندگی استان در مراسم افتتاح این مسجد از ساخت 12 مسجد توسط بسیج سازندگی در سراسر استان خبر داد  .

-ذخیره سازی شن و نمک در محورهای مواصلاتی شهرستان درمیان :

در جلسه شوراي ترافيك شهرستان درميان با اشاره به فرارسيدن فصل سرما در خصوص آماده و ذخيره سازي شن و نمك در گردنه هاي مواصلاتي این شهرستان تاكيد شد.

اعطا تسهیلات به متقاضیان  فعاليت در بخش حمل ونقل روستايي- \ بازگشايي ورودي پمپ بنزين سهر اسديه و تعريض پل محور منصورآباد به قهستان از ديگر مصوبات اين جلسه  بود.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی