سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

اخبار کوتاه اجتماعی ( 18 بهمن) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی ( 18 بهمن)

مراسم تحلیف 1500 سرباز مرکز آموزش امام رضا (ع) خراسان جنوبی ، اهدای یک دستگاه آمبولانس توسط بانک رفاه کارگران به مرکز درمانی تامین اجتماعی طبس ، گرامیداشت یاد شهدای انقلاب اسلامی و تجلیل از خانواده های آنان ، برگزاری یادواره 82 شهید در بیرجند ، قاین، فردوس و بشرویه

-مراسم تحلیف 1500 سرباز مرکز آموزش امام رضا (ع) خراسان جنوبی :

مراسم تحلیف هزار و 500 سرباز مرکز آموزش امام رضا (ع) خراسان جنوبی امروز در این مرکز در شهرستان خوسف برگزار شد .

در این مراسم که با حضور استاندار و مسئولان نظامی و انتظامی خراسان جنوبی برگزار شد پس از قرائت قرآن و رژه سربازان از مقابل جایگاه ، به هزار و 500 سرباز این مرکز که دوره آموزشی شان به پایان رسیده است ، سردوشی اهدا شد .

-اهدای یک دستگاه آمبولانس توسط بانک رفاه کارگران به مرکز درمانی تامین اجتماعی طبس :

با هدف ارتقاء کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی،یک دستگاه آمبولانس به ارزش 230 میلیون تومان توسط بانک رفاه کارگران به مرکز درمانی تامین اجتماعی طبس اهدا شد.

عبدا... ‌زاده نماینده مردم شهرستانهای طبس،فردوس،سرایان و بشرویه در مجلس از تلاش برای ارتقاء سطح بهداشت و درمان این شهرستان با توجه به وسعت شهرستان طبس خبر داد.

-گرامیداشت یاد شهدای انقلاب اسلامی  و تجلیل از خانواده های آنان :

در یادواره 24 شهید اداره کل زندان های استان حجتی پور معاون سلامت اصلاح و تربیت سازمان زندان ها و اقدامات تامینی کشور، شهدا را نماد ایثار و از خودگذشتی خواند و گفت: ایمان به خدا، پیروی از ولایت فقیه و وحدت رمز پیروزی انقلاب اسلامیست.

-برگزاری یادواره 82 شهید در بیرجند ، قاین، فردوس و بشرویه  :

در مراسمی  یاد ونام 82 شهید شهرستانهای بیرجند ، قاین، فردوس و بشرویه  خراسان جنوبی گرامی داشته شد.

در این یادواره ها که به نام شهدای انقلاب ، 8 دفاع مقدس ، اصناف و اداره کل زندانهای خراسان جنوبی برگزار شد ، سخنرانان با تأکید بر اهمیت جایگاه شهدا و تبیین اهداف آنان گفتند: شهدا نماد ایثار و از خودگذشتگی  اند و فرهنگ شهادت رمز پیروزی ملت ایران بر دشمنان است.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی