جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

اخبار کوتاه اجتماعی ( 16 اسفند ) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی ( 16 اسفند )

بهره برداری از یک طرح عمرانی در بیرجند ، کمک 389 میلیون ریالی خیران به دانش آموزان نهبندان ، معرفی بخشدار و شهردار جدید خضری دشت بیاض ، اعزام 90 دانشجوی دختر خراسان جنوبی به راهیان نور

-بهره برداری از یک طرح عمرانی در بیرجند :

جاده ورودی مهر شهر -  شکرآب بیرجند بهره برداری شد.

آقای مدیح شهردار بیرجند گفت : برای این مسیر که 12 هزار متر مربع است 4میلیارد و 200 میلیون ریال هزینه شده است تا  بیش از5 هزار خانوار از مزایای آن بهره مند شود.

-کمک 389 میلیون ریالی خیران به دانش آموزان  نهبندان :

خیران 389 میلیون ریال به 662 دانش آموز نهبندانی کمک کردند .

آقای هاشمي ، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نهبندان  گفت: این کمک ها در قالب هزار 266قواره پارچه ( هر قواره 4 و نیم متر است ) و 633 جفت كفش بوده است.

آقای فارابی ، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قاین هم گفت: یک خیر یک دستگاه رایانه به ارزش  24 میلیون ریال را به یک دانش اموز یتیم این شهرستان اهدا کرد .

-معرفی بخشدار و شهردار جدید خضری دشت بیاض :

در نشست شورای اداری خضری دشت بیاض "گلچین" بعنوان بخشدار جدید بخش نیم بلوک و"عباسیان" بعنوان شهردار معرفی شدند.

همچنین شفیعی مدیر کل امور دفتر روستایی استانداری در جمع دهیاران و شوراهای روستایی خضری دشت بیاض از آنان خواست تا با راه اندازی شبکه اتوماسیون دهیاریها در روستاها خواسته های خود را اعلام و یا با سامانه پیام کوتاه مشکلات خود را بیان کنند.

-اعزام 90 دانشجوی دختر خراسان جنوبی به راهیان نور :

90دانشجوی دختر خراسان جنوبی به راهیان نور اعزام شدند .

سرگردقاسمی مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: این دانشجویان در مدت 4 روز از مناطق جنگی هویزه، طلائیه ، اروند رود، فکه و شلمچه دیدن می کنند .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی