سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

اخبار کوتاه اجتماعی ( 12 بهمن ) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی ( 12 بهمن )

نام نویسی از سربازان غایب برای پرداخت جریمه، از ۱۵ بهمن ، بهره برداری از 3 طرح در سربیشه و زیرکوه ، برگزاری نشست شورای اداری شهرستان درمیان ، کمک حدود 2 میلیارد ریالی خیران به نیازمندان بشرویه

نام نویسی از سربازان غایب برای پرداخت جریمه، از ۱۵ بهمن :

کلیه مشمولان خدمت نظام وظیفه که ۸ سال و بیشتر غیبت دارند از ۱۵ بهمن به مدت یک ماه می توانند با مراجعه به دفاتر پلیس+۱۰ برای ثبت درخواست و تحویل مدارک نام نویسی کنند تا در روند پرداخت جریمه غیبت قرار بگیرند.

-بهره برداری از 3 طرح در سربیشه و زیرکوه :

واحد پیش سرد کن گوشت کشتارگاه سربیشه و میدان امام خمینی حاجی آباد از جمله طرح هایی بود که با هزینه یک میلیارد و600 میلیون ریال افتتاح شد .

- برگزاری نشست شورای اداری شهرستان درمیان :

بشیری زاده ، فرماندار درمیان در شورای اداری این شهرستان وحدت و همدلی را برای رونق و توسعه کشور در تمامی عرصه ها ضروری عنوان کرد و گفت: اقتدار ایران در دنیا به واسطه حضور و پشتیبانی مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .

در این جلسه آقایان محمدحسین عرب شاهی و حسین علی بخشی به عنوان معاونان سیاسی ، اجتماعی و برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار معرفی شدند

-کمک حدود 2 میلیارد ریالی خیران به نیازمندان بشرویه :

خیران یک میلیارد و 817 میلیون ریال به نیازمندان بشرویه کمک کردند .

آقای برمک مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) بشرویه گفت: این کمکها در قالب وجه نقد و کالا و مواد غذایی بوده که به 72 نیازمند اهدا شده است .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی