جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

اخبار کوتاه اجتماعی ( 12 اردیبهشت ) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی ( 12 اردیبهشت )

برگزاری کمیته برنامه ریزی شهرستان فردوس ، بازگشایی 3 کیلومتر از باند دوم جاده قاین - خضری دشت بیاض ، اجرای بیش از سی برنامه در هفته عقیدتی سیاسی در شهرستان بشرویه

-برگزاری کمیته برنامه ریزی شهرستان فردوس :

رجبی مقدم فرماندار فردوس در کمیته ی برنامه ریزی این شهرستان ، در خصوص پیشرفت فیزیکی طرح های دستگاه های اجرایی گفت: مرکز آموزش فنی وحرفه ای، بهزیستی و امور مالیاتی توانسته اند با جذب کامل اعتبارات تخصیص یافته  100درصد در پروژه هایشان پیشرفت فیزیکی داشته باشند.

- اجرای بیش از سی برنامه در هفته عقیدتی سیاسی در شهرستان بشرویه :

عمارلو مسئول دفتر نمایندگی ولایت فقیه سپاه شهرستان بشرویه در نشست خبری عقیدتی با اصحاب رسانه از برگزاری بیش از سی برنامه فرهنگی ورزشی خبر داد و گفت: دیدار با امام جمعه و تجدید میثاق باشهدا-تشکیل حلقه های صالحین با موضوع اندیشه استاد مطهری -تجلیل از معلمان بسیجی -ومسابقات ورزشی و فرهنگی را از جمله برنامه های شاخص در این هفته بیان کرد.

-بازگشایی 3 کیلومتر از باند دوم جاده قاین - خضری دشت بیاض :

در بازید جمعی از مسئولان از باند دوم جاده قاین - خضری دشت بیاض اعلام شد 3 کیلومتر از این محور تا پایان این هفته باز گشایی می شود.

رجبی معاون مدیر کل راه  وشهرسازی استان هم گفت:  12کیلومتر باقی مانده باند دوم قاین - خضری تا دو ماه آینده به بهره برداری می رسد .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی