سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

اخبار کوتاه اجتماعی ( 10 فروردین ) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی ( 10 فروردین )

دیدار امام جمعه زیرکوه با مسئولان این شهرستان ، بازدید فرماندار بشرویه از ستاد تسهیلات نوروزی ، فعالیت گروه های جهادی در شهرستان سربیشه ، طرح انتخابات الکترونیک تحولی در نظام ارتباطی کشور

-دیدار امام جمعه زیرکوه با مسئولان این شهرستان :

حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه شهرستان زیرکوه  در دیدار مسئولان این شهرستان با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: ایجاد روحیه تفاهم و همدلی برای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان وظیفه همه مسئولان است.

-بازدید فرماندار بشرویه از ستاد تسهیلات نوروزی :

فرماندار شهرستان بشرویه در بازدید از ستاد تسهیلات نوروزی از خدمت رسانی مطلوب به مسافران قدردانی کرد و  گفت : در این مدت بیش از 400 خانواده در مدارس این شهرستان اسکان داده شدند .

-فعالیت گروه های جهادی در شهرستان سربیشه :

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه از فعالیت گروه جهادی  مستقر در روستای چنشت بخش مود شهرستان سربیشه بازدید کرد وبرای رفع مشکلاتی از جملع کمبود تجهیزات قول مساعد داد.

ساخت خانه عالم- برگزاری کلاسهای آموزش قرآن و توزیع بسته های فرهنگی از جمله فهالیت های این گروه جهادی در روستای چنشت است.

-طرح انتخابات الکترونیک تحولی در نظام ارتباطی کشور :

نماینده مردم قائن و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در دیدار مدیر عامل شرکت مخابرات استان از ارائه طرح انتخابات الکترونیک به مجلس خبر داد و گفت: با تصویب این طرح شاهد تحول در نظام ارتباطی کشور حتی در نقاط دورافتاده خواهیم بود.

همچنین در مراسمی از زحمات نوربخش رییس سابق مخابرات تجلیل و قنبریان بعنوان رییس جدی اداره مخابرات شهرستان قاینات معرفی شد.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی