سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

اخبار کوتاه اجتماعی (1 دی) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی (1 دی)

برگزاری جلسه برنامه ریزی مراسم بزرگداشت نهم دی، ضرورت راه اندازی اتاق مدیریت بحران در روستاهای بالای 1500 خانوار، خدمت به نیازمندان بهترین راه در مسیر خودسازی

-برگزاری جلسه برنامه ریزی مراسم بزرگداشت نهم دی:

در جلسه برنامه ریزی مراسم بزرگداشت نهم دی اعلام شد: این مراسم با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در استان پنجشنبه 9دیماه در مسجد امام حسین(ع) بیرجند برگزار می شود.

برگزاری نمایشگاه، مسابقات بصیرتی فرهنگی و هنری، برپایی تریبون آزاد و برگزاری ویژه برنامه های بصیرتی در شهرستانها از دیگر برنامه های بزرگداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است.

-ضرورت راه اندازی اتاق مدیریت بحران در روستاهای بالای 1500 خانوار:

امینی، معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار قاین در جلسه مدیریت بحران این شهرستان با اشاره به حادثه خیز بودن منطقه بر پیشگیری، مقاوم سازی، آموزش و تقویت امکانات امداد و نجات تاکید کرد.

اجرای مانور امداد و نجات در هفته ایمنی، احداث مکان اسکان اضطراری در مواقع بحرانی در کنار پارک جنگلی سربیشه، برگزاری دوره آموزشی به منظور مقابله با حوادث ناشی از واژگونی کامیون های سوخت از مصوبات شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان سربیشه بود.

-خدمت به نیازمندان بهترین راه در مسیر خودسازی:

پرویزی، استاندار خراسان جنوبی در طولانی ترین شب سال، مهمان کودکان بی سرپرست و بدسرپرست مرکزحضرت فاطمه الزهرا (س)، حضرت ام کلثوم (س) و شیرخوارگاه خاتم الانبیا(ع) بیرجند بود.

پرویزی خدمت رسانی به ایتام را فرصتی برای مسئولان دانست و گفت: مسئولان باید علاوه بر کمک های مادی در راستای برآورده کردن نیازهای معنوی و روحی ایتام هم اهتمام بورزند.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی