جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

اخبار کوتاه اجتماعی - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی

ماهیت انقلاب اسلامی و بسیج ، حرکت در مسیر حق و حقیقت است ، دیدار جمعی از بسیجیان قائن با امام جمعه این شهر ، دیدار جمعی از بسیجیان خضری دشت بیاض با امام جمعه این شهر

اخبار کوتاه اجتماعی

-ماهیت انقلاب اسلامی  و بسیج ، حرکت در مسیر حق و حقیقت است :

فرمانده سپاه انصار الرضا در جمع بسیجیان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران حق طلب و حق محور است گفت: حرکت مبتنی بر حق باید در همه اندیشه ها و عرصه ها تجلی یابد.

سردار نظری، توکل بر خدا و برائت و اعتماد نکردن به دشمن را از شاخص های حق طلبی دانست و گفت: در هیچ شرایطی نباید به دشمن اعتماد کرد.

فرمانده سپاه انصار الرضا با بیان اینکه بسیجیان برای نشر ارزشها و حفاظت و حراست انقلاب اسلامی به شاخص های حق طلبی نیاز دارند گفت: این شاخص ها نشان می دهد  چه کسی در مسیر حق و چه کسی در خلاف مسیر حق حرکت می کند.

-دیدار جمعی از بسیجیان قائن با امام جمعه این شهر :

حجت الاسلام اصفهانی امام جمعه قائن در دیدار جمعی از پاسداران و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج این شهرستان گفت :بسجیان همواره با ایثارگری ها و جانفشانی  خود از کیان ایران اسلامی دفاع کردند.

همچنین فرماندار و بسیجیان خوسف هم با امام جمعه این شهر دیدار کردند .

حجت الاسلام شاهبیکی امام جمعه خوسف در این دیدار به نقش بسیج در پیشرفت و صلابت نظام اشاره کرد و ایثارگری – اخلاص  و روحیه شهادت طلبی را از ویژگی های بسیجیان عنوان کرد .

-دیدار جمعی از بسیجیان خضری دشت بیاض با امام جمعه این شهر :

جمعی از بسیجیان خضری دشت بیاض با امام جمعه این شهر دیدار کردند.

حجت الاسلام مدنی امام جمعه خضری دشت بیاض در این دیدار هفته بسیج را یادآور رشادتهای بسیجیان در همه عرصه ها دانست .