رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

احیای خدمات صندوق سلامت ایثارگران - نمایش محتوای خبر

 

 

احیای خدمات صندوق سلامت ایثارگران

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از احیای خدمات صندوق سلامت ایثارگران تا پایان بهمن امسال خبر داد.

آقای انصاری در مراسم معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در بیرجند با بیان اینکه طبق قانون برنامه پنجم توسعه تمام هزینه های درمانی جامعه ایثارگری و جانبازان باید تامین شود گفت: آن دسته از هزینه هایی که تحت پوشش بیمه ها نیستند از منابع این صندوق تامین خواهد شد تا هیچ هزینه درمانی به جامعه ایثارگران و خانواده های شهدا تحمیل نشود. 

وی با اشاره به مسوولیتی که رهبر معظم انقلاب در «توسعه فرهنگ شهادت» برای بنیاد شهید معین کرده اند گفت: گلزارهای شهدا را که امام از آنها به عنوان «امامزادگان عشق» نام بردند باید به نحوی نگهداری کنیم که صد سال آینده هم مشخص باشند چگونه انسانهایی در آن آرمیده اند.

 قائم مقام بنیاد شهید و امو ایثارگران کشورگفت: مدیران و کارکنان بنیاد شهید باید به نحوی خود را بسازند که بتوانند بهترین خدمات را به بهترین مردم جامعه ارائه کنند.

آقای انصاری همچنین افزود:این بنیاد قصد دارد امسال برنامه های بیست و دوم اسفند را که به عنوان «روز شهید» نامگذاری شده است با شکوه تر و پررنگ تر از سال های قبل برگزار کند.

وی گفت: در یک سال گذشته نمایندگان بنیاد شهید 500 هزار نوبت به خانه های شهدا و ایثارگران مراجعه کرده و در جریان مشکلات آنها قرار گرفته اند.     

در این مراسم حجت الاسلام معصومی به عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی معرفی و ضمن تجلیل از خدمات آقای ساکی مدیر کل سابق، وی به عنوان مشاور رئیس بنیاد شهید و امو ایثارگران کشور معرفی شد.