حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

«شور همبستگی» از سیمای خاوران راهپیمایی روز جهانی قدس را به تصویر می کشد - نمایش محتوای خبر

 

 

«شور همبستگی» از سیمای خاوران راهپیمایی روز جهانی قدس را به تصویر می کشد

«شور همبستگی» از سیمای خاوران راهپیمایی روز جهانی قدس را به تصویر می کشد

ویژه برنامه «شور همبستگی» از سیمای مرکز خراسان جنوبی ، با اجرای «ایمان خوشحال» و« فرشید جعفری» مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس را در سراسر استان به تصویر می کشد.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی، ویژه برنامه «شور همبستگی» یک برنامه 210 دقیقه ای است که به مناسبت روز قدس در ساعت 8:30 صبح جمعه از داخل استودیوی برنامه با حضور کارشناس و مجری آغاز می شود و با شروع مراسم راهپیمایی این مراسم به طور زنده و کامل به روی آنتن شبکه خاوران می رود.

تهیه کنندگی این ویژه برنامه بر عهده « علیرضا هاشمی مقدم» و «احسان جعفرزاده » می باشد.

برای پوشش این حماسه حضور ، چهارگروه فیلم برداری در سه نقطه میدان ابوذر، تقاطع خیابان پاسداران و صیاد شیرازی و میدان قدس شهر بیرجند مستقر می شوند .

یک گروه پرتابل جهت ضبط جلوه های ویژه وگروه تصویربرداری هوایی نیز تدارک دیده شده است.

آیتم های برنامه شامل : تیتراژ شروع، کلام رهبری، نماهنگ تامینی ، گفت و گو با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار خراسان جنوبی جهت اهمیت حضور مردم در صحنه و دعوت از مردم ،پخش پیام صوتی ائمه جمعه شهرستانها جهت دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی ، پخش پیام صوتی علمای اهل سنت  در راستای حفظ وحدت و همبستگی بین مسلمانان و تیزر مسابقه عکس می باشد.

لازم به ذکر است خواننده حماسی ملی میهنی استانی نیز در این برنامه حضور خواهد داشت.

ویژه برنامه ماه رمضان با عنوان « ماه مهربانی» نیز با اجرای «علیرضا کوچی» و تهیه کنندگی و کارگردانی «احمد نیک فرجام» پنج شنبه 17 خرداد با موضوع «دفاع از مظلوم»به روی آنتن می رود.

پیشکسوتان دفاع مقدس مهمانان این برنامه خواهند بود.

«نسیم رحمت» نیز ویژه بر نامه ماه رمضان است که در روز جمعه 18 خرداد ماه با تهیه کنندگی «امید واحدی فر» در قالب پلاتو مجری و آیتم هایی از قبیل نکته های ناب و حدیث به مناسبت روز جهانی قدس می پردازد.

اجرای این برنامه بر عهده «ایمان خوشحال» است.