جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

خطیب جمعه بیرجند : وحدت، رمز پیروزی مسلمانان

خطیب جمعه بیرجند : وحدت، رمز پیروزی مسلمانان


خطیب جمعه بیرجند : وحدت، رمز پیروزی مسلمانان

به گزارش اخبار استانهای خبرگزاری صدا و سیما ،  امام جمعه موقت بیرجند امروز در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت: اگر وحدت، رمز پیروزی مسلمانانامت اسلامی قدر آموزه‌های اسلامی را بدانند و حول معارف اسلامی عمل کنند، فساد و نابسامانی در دنیا موج نمی زد.
حجت الاسلام مختاری، از کفار، صهیونیست، منافقین و جاهلان و ناآگاهان شیعه و سنی بعنوان دشمنان اتحاد شیعه و سنی یاد کرد و افزود: امروز پس از حوادث سوریه و عراق همگان فهمیده اند که آل سعود مصداق بارز منافقین امت اسلامی بوده که دنیای اسلام را به جان هم انداخته است.
وی با بیان اینکه جاهلان شیعیان به فرموده مقام معظم رهبری شیعیان انگلیسی هستند که با توهین به مقدسات اهل سنت بدنبال تفرقه هستند گفت: از اهل سنت هم تقاضا داریم که تحت تاثیر افکار وهابیت که دشمن شیعه و سنی هستند قرار نگیرند.
امام جمعه موقت بیرجند ضمن گرامیداشت روز شهادت آیت الله مدرس، قانونمداری، خدمتگزاری به ملت، شجاعت و دیانت آیت الله مدرس را از ویژگی های شخصیتی وی دانست و گفت: در یک مجلس ایده آل، نمایندگان مجلس باید با تاسی از شهید مدرس وبا شجاعت تمام، منافع مردم را خط قرمز خود دانسته و سیاست آنها تابع دین و دیانتشان بوده و ضمن تبعیت از قانون اساسی،  با قانون سلیقه ای برخورد نکنند.
حجت الاسلام مختاری همچنین به روز جهانی ایدز و روز معلولین اشاره کرد و افزود : می توان با همکاری دولت و ملت عاقلانه و عالمانه، بسیاری از این آسیب ها و بیماری ها را پیشگیری کرد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.