حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۸ تیر ۱۳۹۷

عیدبندگی - نمایش محتوای صدا

 

 

عیدبندگی

تهیه کننده این برنامه «تکتم اعتبار» است و اجرای آن را نیز«سارا موسوی و فرنود فولادی» بر عهده خواهند داشت .

سایر عوامل برنامه نیز به شرح ذیل خواهند بود :

نویسنده : فاطمه حسینی فر

گزارشگر : سید مهدی ابراهیمی –مسعود خسروی

عید قربان، عید یکتا پرستی و بندگی است، هنگامه ای خجسته که در آن مسلمانان با رهایی از وابستگی های مادی، عبودیت، بندگی و دلدادگی خود را به یکتای بی همتا نشان می دهند و در برابر شیطان و خواسته های نفسانی خویش ایستادگی می کنند.

برای این عید بزرگ، شبکه استانی صدای خراسان جنوبی ویژه برنامه «عید بندگی» را تدارک دیده که به مدت 120دقیقه صبح روزجمعه مورخ 10/6/96 و به صورت زنده تولید و پخش خواهد شد.

فضای برنامه با اجرای دو مجری ویک گزارشگرپخش خواهد شد

به صورت ضبطی و زنده (برقراری ارتباط تلفنی) از حضور کارشناس در برنامه استفاده می شود. موضوع بحث کارشناسی عبارتست از: فلسفه قربان، ضرورت تبعیت از فرمان الهی، گذشتن از خواسته های نفسانی تا رسیدن به جایگاه آسمانی، گذشتن از همه چیز برای خدا است

سایر بخش های برنامه عبارتند از:

- گزارش: شامل گفتگو با مردم، گزارش از اماکن مذهبی- انعکاس جشن ها و مراسم و ....

- نمایش: دو بخش نمایشی ضبطی در برنامه تولید و پخش می شود. نمایش اول"به صورت طنز و با هدف ایجاد فضای شاد و با نشاط در برنامه" و نمایش دوم "تاریخی یا با الهام از حادثه تاریخی عید سعید قربان" تولید می شود.

- واکس پاپ: شامل صحبت های مردم درباره عید سعید قربان، افکت، کلام بزرگان، نریشن و موسیقی خواهد بود.

- ارتباط با خبرنگاران شهرستانها: جهت انعکاس مراسم و حال و هوای شهرستانهای استان در روز عید قربان با خبرنگاران شهرستانها ارتباط تلفنی برقرار خواهد شد.

- مسابقه تلفنی و پیامکی، موسیقی با کلام و بیکلام شاد و متناسب با روز عید قربان و تلفن ها و پیامک های مخاطبان از دیگر بخش هایی است که در این برنامه پیش بینی شده است.

 

 

سال تولید: 1396