جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

روز شکفتن - نمایش محتوای صدا

 

 

روز شکفتن

Loading the player...
روز شکفتن

میلیونها مردم هر سال ۲۲ بهمن در سرتاسر کشور به خیابانها می‌آیند ؛ آنها عید انقلاب و سالروز انقلاب و یادبود انقلاب را اعلام می کنند ، معنایش این است که انقلاب ، قائم به ایمان های آحاد مردم است . ( بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  1388/10/29 )

شبکه استانی صدای مرکز خراسان جنوبی به منظور « گرامیداشت یوم الله 22 بهمن و انعکاس حضور پرشور و شعور مردم فهیم استان خراسان جنوبی  » ، ویژه برنامه « روز شکفتن » را به صورت زنده تولید و پخش می کند .

این برنامه به مدت 4 ساعت و 20 دقیقه تولید می شود . در ساعات اولیه برنامه ، کارشناسان در استودیو حضور داشته و به اهمیت شرکت در راهپیمایی 22 بهمن ، پاسخ به یاوه گویی های دشمنان نظام و لزوم همبستگی و انسجام در برابر توطئه های دشمنان می پردازد . آنونس های تهییجی برای تشویق هر چه بیشتر مردم به حضور در راهپیمایی 22 بهمن پخش می شود و در بخش هایی از برنامه نیز منظور اطلاع رسانی در خصوص برنامه های روز 22 بهمن ، با مسئولان استان ارتباط تلفنی برقرار خواهد شد .

پس از آغاز مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در بیرجند و سایر شهرستانهای استان ، گزارش هایی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی پخش خواهد شد . به طوری که گزارشگرانی که در مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در بیرجند مستقر هستند ، به انعکاس شور و اشتیاق و حضور آحاد مردم در راهپیمایی پرداخته و با اقشار مختلف مردم مصاحبه می کنند .  همچنین با خبرنگاران آزاد شهرستان ها نیز ارتباط تلفنی برقرار شده و آنها نیز به انعکاس حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن خواهند پرداخت .

مخاطبان برنامه از طریق تلفن و پیامک با برنامه در ارتباط خواهند بود . اجرای زنده سرودهای حماسی و ملی و میهنی نیز در برنامه پیش بینی شده است .

بخش پایانی برنامه ، پخش زنده سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن خواهد بود .

ویژه برنامه روز شکفتن ، به صورت زنده از ساعت 7:15 روز 22 بهمن ماه آغاز و تا اذان ظهر ادامه خواهد داشت .

تاریخ تولید: 1393

تهیه کنندگی این برنامه را « فرشته بهمن زاده » بر عهده دارد . گویندگان برنامه « الهام خزائلی و علی جویا » خواهند بود . سایر عوامل گروه تولید نیز به شرح ذیل است :

دستیار تهیه : احمد حسینی مقدم

نویسنده : فاطمه حسینی فر

 گزارشگران : مسعود خسروی ، سید مهدی ابراهیمی و فاطمه برهانی ، به همراه گزارشگران آزاد شهرستانها

صدابرداران : محمدحسین برهانی ، ام البنین عنایتی ، مهدی امیرآبادیزاده