جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

جمعه به جمعه - نمایش محتوای صدا

 

 

جمعه به جمعه

Loading the player...

فراهم آوردن عصری متفاوت ، پرهیجان و  بانشاط در یک روز جمعه ، که فرصتی مناسب برای بودن اعضای خانواده و حتی فامیل در کنار یکدیگر است ؛ شبکه استانی صدای خراسان جنوبی را بر آن داشت تا ویژه برنامه « جمعه به جمعه » را در دستور کار تولیدات خود قرار دهد .

جمعه به جمعه ، برنامه ای 90 دقیقه ای است ، با فضایی طنز و مفرح و با آیتم های مختلف که همگی به تقویت فضای شاد برنامه کمک می کنند .

در هر برنامه دو مجری در استودیو حضور دارند که به صورت زنده ، به اجرای برنامه می پردازند . آیتم های مختلف برنامه شامل : نمایش طنز ، معرفی جاذبه های گردشگری استان در قالب تهیه گزارش ، نریشن و پلاتوی مجری و مسابقه است . مصاحبه با مردمی که در یک عصر جمعه در کنار اعضای خانواده و فامیل در مناطق گردشگری و اماکن عمومی سطح شهر و استان حضور دارند از دیگر بخش های جذاب برنامه است که این گزارش ها به صورت زنده تهیه و پخش می شوند . به منظور برقراری ارتباط هر چه بیشتر با مخاطبین ، تلفن ها و پیامک های شنوندگان نیز در برنامه استفاده می شود .

محور اصلی برنامه جمعه به جمعه « لزوم انجام صله رحم و دید و بازدید دوستان ، مسافرت برای خانواده ها ، معرفی فرهنگ مردم استان ، احترام به والدین و ... » است .

برنامه در ساعت 18:00 روز های جمعه ( به جز ایام عزا ) به صورت زنده از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی ( خاوران ) پخش می شود .

تاریخ تولید: 1393

تهیه کننده : احمد حسینی مقدم

گویندگان : الهام خزائلی، علی جویا

نویسنده : فاطمه حسینی فر

گزارشگر :امیرحسین ابراهیمی

بازیگران نمایش طنز : مهدی حقگو، فرشته بهمن زاده ، احمد حسینی مقدم

صدابردار : نبی الله نبی پور ، مهدی امیرآبادی زادهجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ