حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷

بیعت عشق - نمایش محتوای صدا

 

 

بیعت عشق

تهیه کنندگی این برنامه را «تکتم اعتبار » بر عهده دارند و سایر عوامل گروه تولید عبارتند از:

گوینده: سیده سارا موسوی ، فرنود فولادی  

نویسنده: فاطمه حسینی فر  

 گزارشگر: سیدمهدی ابراهیمی –مسعود خسروی

روز هجدهم ذی الحجه برابر با عید سعید غدیرخم، عید بزرگ رضوان و هدایت الهی است. این عید افضل اعیاد اسلامی و عید ولایت، رحمت پروردگار و شکرگزاری از نعمت ولایت است. فرصتی مغتنم برای اهالی رسانه تا بیعت خود را با عاشقی تازه کنند و ترنم خوش ولایت را بر گوش جان ها بنشانند، فرصتی ارزشمند برای تبیین و شناساندن ابعاد مختلف ولایت و امامت و کارکردهای آن در جامعه امروزی.

در همین راستا شبکه استانی صدای خراسان جنوبی ، ویژه برنامه عیدسعید غدیر خم  «بیعت عشق» را برای پخش درروزشنبه  روز عید غدیر ( مورخ 18 شهریور) تدارک دیده است.

ویژه برنامه «بیعت عشق» به مدت 120 دقیقه  و به صورت زنده تقدیم هم استانی های عزیز خواهد شد. برنامه با حضور دو مجری ویک گزارشگر اجرا می شود و دارای بخش های مختلفی به شرح ذیل است:

- کارشناس: این بخش به دو صورت ضبطی و زنده (ارتباط تلفنی) خواهد بود. محورهای کارشناسی عبارتند عید درقرآن –نقش غدیر در وحدت ،بصیرت افزایی ودشمن ستیزی ، ولایتمداری ، ولایت فقیه ، سیره عملی حضرت علی (ع) ، طرح عدالت به عنوان شاخص حکومت علوی ، بررسی جایگاه نهج البلاغه ، مروت وجوانمردی درشخصیت حضرت علی (ع) ، توجه به نوجونان وجوانان و ولایت پذیری آنان ، سبک زندگی اسلامی در سیرت مولا علی علی (ع) .... تاثیر قربان وغدیر در ایجاد شور ونشاط در جامعه

- گزارش: گزارش برنامه شامل: گفتگوهای مردمی، گفتگو با مسئولان ستاد غدیر استان، تصویرگری و انعکاس مراسم جشن های  عید ولایت در سطح استان، انعکاس شادی و شور و نشاط مردم در روز عید ولایت و امامت، بیان آداب و رسوم مردم استان در این روز و ... خواهد بود.

- واکس پاپ: پخش صحبت های مردم به همراه افکت و موسیقی..

مسابقه تلفنی و پیامکی، پخش موسیقی های باکلام و بیکلام شاد و متناسب با روز عید و استفاده از تلفن ها و پیامک های مخاطبان در طول برنامه از جمله بخش های ویژه برنامه «بیعت عشق» می باشد.

 

 

سال تولید: 1396