سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

افتتاح سی و ششمین ایستگاه دیجیتال خراسان جنوبی - نمایش محتوای رمضان

 

 

افتتاح سی و ششمین ایستگاه دیجیتال خراسان جنوبی

سی و ششمین ایستگاه دیجیتال خراسان جنوبی در دهستان افین شهرستان زیرکوه راه اندازی شد تا هزار و 250 نفر از 18 شبکه تلویزیونی و 19 شبکه رادیویی بهره مند شوند

سی و ششمین ایستگاه دیجیتال خراسان جنوبی در دهستان افین شهرستان زیرکوه راه اندازی شد تا هزار و 250 نفر از 18 شبکه تلویزیونی و 19 شبکه رادیویی بهره مند شوند.

برای ره اندازی این ایستگاه 160میلیون تومان هزینه شد که 150 میلیون تومان آن از محل اعتبارات صدا و سیما خراسان جنوبی و 10 میلیون تومان آن هم از کمکهای مسئولان محلی و مردم این دهستان تامین شده است.
مدیر کل صدا وسیمای خراسان جنوبی در این مراسم گفت: با راه اندازی ایستگاه دیجیتال افین، جمعیت تحت پوشش شبکه های دیجیتال استان به حدود 86 درصد رسید که برای بهره مندی کل جمعیت، باید 200 ایستگاه دیجیتال دیگر راه اندازی شود.
محمد ثقفی با اشاره به اینکه در شهرستان زیرکوه راه اندازی ۱۰ ایستگاه دیجیتال در دستور کار قرار دارد، افزود: تا پایان سال حداقل ۴ ایستگاه دیگر در این شهرستان راه اندازی می شود.
فلاحتی نماینده مردم زیرکوه و قاین در مجلس شورای اسلامی هم با قدردانی از تلاش صدا و سیما در راه اندازی ایستگاههای دیجیتال، از مسئولان استانداری خواست به تعهداتی که به صدا و سیما داده اند عمل کنند.
افین روستای هدف گردشگری و بزرگترین روستای شهرستان زیرکوه است.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی