جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

عزم جدی رسانه ملی برای تحقق شعار سال+ فیلم - نمایش محتوای دفاع مقدس

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

« بازگشت

عزم جدی رسانه ملی برای تحقق شعار سال+ فیلم

عزم جدی رسانه ملی برای تحقق شعار سال+ فیلم


دانلود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، آینه دار در نشست همفکری صدا وسیما با مدیران سازمان صنعت، عزم جدی رسانه ملی برای تحقق شعار سالمعدن و تجارت گفت: رسانه ملی در راستای تحقق فرمایش رهبر معظم انقلاب برای رونق تولید همه توان خود را به کار می بندد تا ظرفیتهای اقتصادی و تلاش های جهادی تولید کنندگان در جهت رونق اقتصادی وپیشرفت استان را با برنامه های مختلف در صدا، سیما و خبر انعکاس دهد.
وی افزود: صدا و سیما به عنوان دستگاهی که همواره مورد مراجعه مردم است ، ضمن پرداختن به خدمات دستگاههای مختلف از جمله سازمان صمت برای پیشرفت، آبادانی و توسعه تولید به بیان مسایل و مشکلات مردمی نیز می پردازد.
تشکیل کارگروه تخصصی رسانه و رونق تولید با حضور کارشناسان حوزه های مختلف صمت و صداوسیما، پیشنهادی بود که مدیر کل صداوسیما برای استخراج سوژه های مفید رسانه ای برای تولید محتوا در زمینه تحقق شعار سال ارائه داد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هم از رویکرد رسانه ملی در زمینه انعکاس فعالیتهای این سازمان در زمینه های مختلف قدردانی کرد.
شهرکی با استقبال از پیشنهاد تشکیل کارگروه تخصصی رسانه و رونق تولید ،بیان نظرات مردم و رفع نواقص احتمالی در حوزه تولید را از مزایای فعالیت این کارگروه دانست.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.