سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

دستگیری سارقان جواهرات شهروند بیرجندی در هرمزگان - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری سارقان جواهرات شهروند بیرجندی در هرمزگان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، جانشین انتظامی استان گفت: آذر پارسال سارقان با مراجعه به خیابان عدالتدستگیری سارقان جواهرات شهروند بیرجندی در هرمزگان شهرستان بیرجند به یک واحد آپارتمان دستبرد زدند و مقادیری طلا و جواهرات به سرقت بردند و هنگام خروج از ساختمان یکی از ساکنان مجتمع را مصدوم کردند.

سرهنگ سعید دادگر افزود: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله بررسی صحنه جرم توسط مأموران پلیس آگاهی پیگیری و با اطلاعات به دست آمده از صحنه سرقت، عملیات شناسایی و دستگیری سارقان آغاز شد.

وی گفت: مأموران در ادامه تحقیقات پلیسی به تصاویر 2 سارق دسترسی پیدا کردند و با ارسال مشخصات آنان به سراسر کشور، متهمان را تحت پیگیرد قرار دادند.

جانشین انتظامی استان افزود: با اطلاعات دریافتی، سارقان جواهرات شهروند بیرجندی هنگام سرقت توسط مأموران انتظامی در استان هرمزگان دستگیر شدند که با مطابقت تصاویر آنان مشخص شد سرقت در بیرجند نیز کار این سارقان بوده است.

سرهنگ دادگر با بیان این که متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شده اند، گفت: یکی از راه های پیشگیری از سرقت، تجهیز اموال و املاک شهروندان به وسایل و تجهیزات بازدارنده است که تا حد زیادی از وقوع جرائم سرقت پیشگیری خواهد کرد.