جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

تولید دو فیلم کوتاه داستانی با موضوع اعتیاد در معاونت فضای مجازی صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید دو فیلم کوتاه داستانی با موضوع اعتیاد در معاونت فضای مجازی صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی

تولید دو فیلم کوتاه داستانی با موضوع اعتیاد در معاونت فضای مجازی صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی

همزمان با هفته مبارزه با اعتیاد دو فیلم کوتاه داستانی با موضوع اعتیاد و خانواده به تهیه کنندگی« محمد براتی » در معاونت فضای مجازی صدا و سیمای خراسان جنوبی تولید شد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی،

این دو فیلم با نام های " ماهی و دیوار " به نویسندگی و کارگردانی «سمانه عباس پور» و " سایه پدر " به نویسندگی و کارگردانی « فاطمه حسینی فرد » می باشدکه با هدف انتشار در فضای مجازی و تأثیر گذاری بیشتر ، بصورت کوتاه و پند آموز تولید شده است .

فیلم " ماهی و دیوار " به موضوع نشاط و شادابی در خانواده و تأثیر اعتیاد بر کودکان می پردازد و با رویکردی امید بخش و تأثیر گذار برای افرادی که درگیر اعتیاد شده اند سعی دارد تا با زدن تلنگری کوچک ، مسیر زندگی این افراد را عوض کند .

پرداخت به موضوع کودکان آسیب پذیر از جریان اعتیاد در فیلم " سایه پدر " نیز مشهود است و در این فیلم به تأثیرات مخربی که اعتیاد می تواند بر روی خانواده و به خصوص فرزندان داشته باشد اشاره می شود و فیلم ساز قصد دارد با زبان هنر زوایای پنهان زندگی یک کودک که پدرش در دام اعتیاد افتاده را به مخاطب ارائه دهد .

لازم به ذکر است این آثار به صورت مشترک در معاونت فضاي مجازي و شورای مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی تولید شده است و قرار است علاوه بر انتشار در فضای مجازی ، از شبکه های ملی و استانی نیز پخش شود.