سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

آمادگی صدا وسیما برای اطلاع رسانی به مردم در خصوص اطلاعات سفرهای نوروزی - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی صدا وسیما برای اطلاع رسانی به مردم در خصوص اطلاعات سفرهای نوروزی

 

در کمیته اطلاع رسانی ،تبلیغات،امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد ساماندهی و ارتقاء سفر ویژه نوروز 98 معاونان مرکز از آمادگی تمام واحد ها در خصوص اطلاع رسانی خدمات سفر خبر دادند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی ،در این نشست که با حضور اعضای ستاد ساماندهی و ارتقاء سفر ویژه نوروز 98 در سالن جلسات صدا وسیما برگزار شد مشاور مدیر کل مرکزگفت: سفرهای نوروزی امسال به علت طولانی بودن  و پیش بینی روزهای بارا نی در ایام نورز از اهمیت بیشتری برخود است و این مطالب اهمیت اطلاع رسانی دقیق و به موقع به مسافران را چند برابر می کند.

محبی معرفی ظرفیت های و توانمندی های استان،بزرگداشت روز جمهموری اسلامی ،اطلاع رسانی واز طریق روزنامه ها و نشریات استانی برای معرفی ظرفیت های استانی ، اطلاع رسانی در خصوص فضای مناسب برای برپایی نماز، آشکارسازی محل های حادثه خیز و اطلاع رسانی آن به مردم را خواسته های دستگاه های مختلف از کمیته اطلاع رسانی ،تبلیغات،امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد ساماندهی و ارتقاء سفر ویژه نوروز 98 عنوان کرد.

محمود آبادی معاون خبر مرکز نیز در این نشست از آمادگی کامل این واحد برای اطلاعی رسانی و پوشش برنامه های خبری مختلف در نورز خبر داد و گفت: اخبار ضروری استان علاوه بر بخش های خبری صدا و سیما از طریق کانال سروش،سایت خبرگزاری و پیج اینستاگرام خبرگزاری صدا و سیما نیز اطلاع رسانی می شود.

وفادار معاون سیما از آمادگی سیمای استان برای اطلاع رسانی خدمات دستگاه  خبر داد و گفت
: روزهای نوروز فرصت خوبی است تا دستگاه ها خدمات و دستاوردهای خود را به مردم استان معرفی کنند و سیمای مرکز این آمادگی را دارد تا قالب برنامه های مشارکتی با دستگاه ها همکاری لازم را داشته باشد.

کامیابی معاون صدای خاوران نیز  گفت :رادیو در روزهای نوروز در طول روز  9 ساعت برنامه زنده در ساعت های مختلف روز را برای هم استانی ها در نظر گرفته که از طریق آن ها هرگونه اطلاع رسانی که ضروری باشد می تواند صورت بگیرد.

نظامی معاون فضای مجازی مرکز هم راه اندازی اپلیکشنی با همکاری میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خبر داد و گفت: در این اپلیکیشن تمامی اطلاع ضروری سفر از جملات تولیدات مرکز بارگذاری خواهد شد.

اطلاع رسانی در خصوص توجه به موضوع سرقت از منازل در نوروز،معرفی لیست اصناف کشیک و طلاع رسانی در خصوص مراکز توزیع میوه شب و..... از دیگر خواسته هایی بود که توسط نماینگان دستگاه ها در این جلسه مطرح شد.