جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

آغاز مرحله عملیاتی رزمایش مدافعان ولایت در خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز مرحله عملیاتی رزمایش مدافعان ولایت در خراسان جنوبی

مرحله عملیاتی رزمایش مدافعان ولایت امروز با رمز با محمد رسول الله (ص) و با حضور سردار نقدی در بیرجند آغاز شد .


سرهنگ قاسمی ، معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی گفت : این رزمایش با حضور 38 هزار نفر از بسیجیان گردانهای بیت المقدس مام علی(ع) ، امام حسین (ع) ، عاشورا ،کوثر و الزهرا (ع) در یازده شهرستان به مدت 2 روز برگزار می شود .
سردار نقدی ، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در این رزمایش با اشاره به ایام دهه فاطمیه اظهار داشت : فاطمه زهرا (س) پرچمدار حریم ولایت است و شما بسیجیان به عشق آن حضرت و به عشق سربازی امام زمان و فرزندش رهبر کبیر انقلاب در این میدان رزمایش حضور یافتید تا به دشمنان بگویید همیشه در صحنه و پشتیبان ولایت‌فقیه هستید .
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت : مردم خراسان جنوبی امروز در این رزمایش آمادگی خود را برای دفاع از از ولایت و رهبری اثبات کردند و امروز بسیج به دنبال دفاع از مظلومان است .
سردار نقدی با اشاره به پیام این رزمایش به دشمنان افزود : استکبار و زورگویان از این رزمایش درس بگیرند و سر جای خود بنشینند و بدانند که دوران ظلم آنها به پایان رسیده زیرا امروز آمریکا دیگر سربازی برای جنگیدن ندارد و رو به گروه‌های متحجر تکفیری آورده است و این نشان می‌دهد که عمر آن ها به پایان رسیده است .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی