سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

اخبار کوتاه اجتماعی ( 4 خرداد ) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اجتماعی ( 4 خرداد )

گردهمایی دهیاران و اعضا شوراهای اسلامی بخش مود ، بیمارستان تامین اجتماعی بیرجند آماده ی تجهیز ، انهدام 3 باند توزیع کننده مواد مخدر صنعتی از اغاز امسال در درمیان

-گردهمایی دهیاران و اعضا شوراهای اسلامی بخش مود :

یونسی معاون مدیر کل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری در گردهمایی دهیاران و اعضا شوراهای اسلامی بخش مود با اشاره به اینکه  42 درصد مردم استان روستائیان هستند گفت: بیمه ی دهیاران و اشتغال روستائیان، در دست اقدام است و آسفالت معابر روستائی هم به بنیاد مسکن واگذار شده است.

در پایان از شوراها و دهیاران فعال روستاهایی شواکند ،هریوند و چنشت قدردانی شد

-بیمارستان تامین اجتماعی بیرجند آماده ی تجهیز :

استاندار در بازدید از بيمارستان در حال ساخت تامين اجتماعي بيرجند از مسئولان خواست برای تجهيز و راه اندازي این بيمارستان هرچه سريعتر اقدامات لازم را انجام دهند.

خدمتگزار گفت: مسئولان بايد به گونه اي مديريت و برنامه ريزي كنند تا مردم بتوانند در كوتاه ترين زمان ممكن و به بهترين شكل، خدمات مورد نياز خود را دريافت کنند.

برای ساخت بيمارستان تامين اجتماعي بيرجند 25 ميليارد تومان و برای خرید تجهیزات مورد نیاز آن 35 ميليارد تومان هزینه شده است .

-انهدام 3 باند توزیع  کننده مواد مخدر صنعتی  از اغاز امسال در درمیان :

عربشاهی معاون سیاسی و امنیتی فرماندار درمیان در شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر گفت:همچنین از ابتدای امسال درعملیات های  پاک سازی نقاط آلوده این شهرستان،22 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد که در این خصوص  135 نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند  .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی